JooMix
ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
НАПИШІТЬ НАМ, МИ ONLINE !
ruuk

                                                                                                      

ЕФЕКТИВНЕ РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА РЕЙТИНГОВИХ РАДІОСТАНЦІЯХ В ЛУЦЬКУ, РІВНОМУ, КОВЕЛІ ТА В НОВОВОЛИНСЬКУ !

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Замовити прорахунок рекламної компанії на топових радіостанціях в Луцьку, Рівному, Ковелі чи у Нововолинську, Ви можете зробити прямо зараз, "оформивши замовлення", заповнивши анкету, та надіслати її нам, або просто замовте зворотний дзвінок, і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом декількох хвилин, уточнять деталі Вашого замовлення, і приймуть до роботи!

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

* якщо Ваше замовлення не відправляється, зачекайте декілька секунд поки файл повністю завантажиться, а також перевірте правильність заповнення замовлення.

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

                                                                                                      

ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Надаємо ЕКСКЛЮЗИВНІ пропозиції, акції, бонуси і знижки, а не просто "прайсові ціни".

ГАРАНТІЇ СПІВПРАЦІ

Співпраця відбувається за офіційним договором. Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок підприємства згідно рахунку-фактури.

РОЗМІЩЕННЯ ПО УКРАЇНІ

Розмістимо рекламну компанію на радіостанціях у Вашому місті або в інших містах України, при цьому заощадивши для Вас Ваш час та кошти!

ОХОПЛЕННЯ РОЗМІЩЕННЯ

Ефективне розміщення реклами на всіх радіостанціях України!

    ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ - ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І ОТРИМАЙТЕ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ВІД НАШОГО ФАХІВЦЯ.

У ВАС НЕМАЄ РЕКЛАМНОГО АУДІОРОЛИКА???

      Студія звукозапису"BIZNESSTAR PRODUCTION" - пропонує Вашій увазі якісну, оперативну послугу з виготовлення рекламних аудіороликів будь-яких жанрів, і стилів.

       У базі студії звукозапису"BIZNESSTAR PRODUCTION" - є величезний перелік голосів як дитячих, жіночих, так і чоловічих, які послужать надалі для запису Вашої реклами яка буде працювати на благо Вашого бізнесу, і виділяти Вас серед конкурентів своїм професіоналізмом, креативом, а також приведе нових партнерів, клієнтів до Вашого бізнесу.

ПРОСЛУХАТИ ПРИКЛАДИ НАШИХ АУДІОРОЛИКІВ!

       Оплата Вашої рекламної компанії можлива через: visa / mastercard, приват 24, термінали Приватбанку, безготівкова форма оплати для юридичних осіб в головному розділі «оплата» нашого офіційного сайту BIZNESSTAR-CONCERT.ORG.UА

Реклама на радіо Люкс ФМ в Луцьку; реклама на радіо Пятница в Луцьку; реклама на Наше радіо в Луцьку; реклама на радіо Максимум в Луцьку; реклама на радіо Авторадио в Луцьку; реклама на радіо Ретро ФМ в Луцьку; реклама на радіо Мелодія в Луцьку; реклама на радіо Русском радио в Луцьку; реклама на радіо KISS FM в Луцьку; реклама на радіо ENERGY в Луцьку; реклама на радіо Xит ФМ в Луцьку; реклама на радіо Шансон в Луцьку;Розміщення реклами на радіо Люкс ФМ в Ковелі; розміщення реклами на радіо Пятница в Ковелі; розміщення реклами на радіо Наше радио в Ковелі; розміщення реклами на радіо Максимум в Ковелі; розміщення реклами на радіо Авторадио в Ковелі; розміщення реклами на радіо Ретро ФМ в Ковелі; розміщення реклами на радіо Мелодія в Ковелі; розміщення реклами на радіо Русском радио в Ковелі; розміщення реклами на радіо KISS FM в Ковелі; розміщення реклами на радіо ENERGY в Ковелі; розміщення реклами на радіо Xит ФМ в Ковелі; розміщення реклами на радіо Шансон в Ковелі; Розміщення реклами на радіо Люкс ФМ в Нововолинську; розміщення реклами на радіо Пятница в Нововолинську; розміщення реклами на радіо Наше радио в Нововолинську; розміщення реклами на радіо Максимум в Нововолинську; розміщення реклами на радіо Авторадио в Нововолинську; розміщення реклами на радіо Ретро ФМ в Нововолинську; розміщення реклами на радіо Мелодія в Нововолинську; розміщення реклами на радіо Русском радио в Нововолинську; розміщення реклами на радіо KISS FM в Нововолинську; розміщення реклами на радіо ENERGY в Нововолинську; розміщення реклами на радіо Xит ФМ в Нововолинську; розміщення реклами на радіо Шансон в Нововолинську; Реклама на радіо Люкс ФМ в Рівному; реклама на радіо Пятница в Рівному; реклама на Наше радіо в Рівному; реклама на радіо Максимум в Рівному; реклама на радіо Авторадио в Рівному; реклама на радіо Ретро ФМ в Рівному; реклама на радіо Мелодія в Рівному; реклама на радіо Русском радио в Рівному; реклама на радіо KISS FM в Луцьку; реклама на радіо ENERGY в Рівному; реклама на радіо Xит ФМ в Рівному; реклама на радіо Шансон в Рівному;

Заказывайте полиграфию, широкоформатную печать, сувенирную продукцию, печать на одежде, рекламу на радио, по самым выгодным ценам в Украине! Бесплатная доставка по всей Украине!

г. КИЕВ

НАШЕ ПРОИЗВОДСТВО / ОФИС :

адрес: г. Киев, ул. Салютная 7 / 1. 

телефон: +38 (050) 60-25-148 

e-mail: pr.biznesstar@gmail.com

скайп: pa_biznesstar

сайт: biznesstar-concert.org.ua

г. ДНЕПР

НАШЕ ПРОИЗВОДСТВО / ОФИС :

адрес: г. Днепр, пр. Гагарина 67.

телефон: +38 (050) 60-25-148  

e-mail: pr.biznesstar@gmail.com

скайп: pa_biznesstar

сайт: biznesstar-concert.org.ua

г. АЛЕКСАНДРИЯ

НАШ ФИЛИАЛ :

г. Александрия, пр. Соборный 77. 

телефон: +38 (050) 60-25-148

e-mail: pr.biznesstar@gmail.com

скайп: pa_biznesstar

сайт: biznesstar-concert.org.ua

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…