JooMix
ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК
НАПИШІТЬ НАМ, МИ ONLINE !
ruuk

                                                                                                      

РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ НА РЕЙТИНГОВИХ РАДІОСТАНЦІЯХ В ПОЛТАВІ, СУМАХ ТА В КРЕМЕНЧУЦІ!

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Замовити прорахунок рекламної компанії на топових радіостанціях в Полтаві, Сумах, або в Кременчуці, Ви можете зробити прямо зараз, "оформивши замовлення", заповнивши анкету, та надіслати її нам, або просто замовте зворотний дзвінок, і наші менеджери зв'яжуться з Вами протягом декількох хвилин, уточнять деталі Вашого замовлення, і приймуть до роботи!

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

* якщо Ваше замовлення не відправляється, зачекайте декілька секунд поки файл повністю завантажиться, а також перевірте правильність заповнення замовлення.

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

                                                                                                      

ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Надаємо ЕКСКЛЮЗИВНІ пропозиції, акції, бонуси і знижки, а не просто "прайсові ціни".

ГАРАНТІЇ СПІВПРАЦІ

Співпраця відбувається за офіційним договором. Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок підприємства згідно рахунку-фактури.

РОЗМІЩЕННЯ ПО УКРАЇНІ

Розмістимо рекламну компанію на радіостанціях у Вашому місті або в інших містах України, при цьому заощадивши для Вас Ваш час та кошти!

ОХОПЛЕННЯ РОЗМІЩЕННЯ

Ефективне розміщення реклами на всіх радіостанціях України!

    ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ - ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ І ОТРИМАЙТЕ ПРОФЕСІЙНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ВІД НАШОГО ФАХІВЦЯ.

У ВАС НЕМАЄ РЕКЛАМНОГО АУДІОРОЛИКА???

      Студія звукозапису"BIZNESSTAR PRODUCTION" - пропонує Вашій увазі якісну, оперативну послугу з виготовлення рекламних аудіороликів будь-яких жанрів, і стилів.

       У базі студії звукозапису"BIZNESSTAR PRODUCTION" - є величезний перелік голосів як дитячих, жіночих, так і чоловічих, які послужать надалі для запису Вашої реклами яка буде працювати на благо Вашого бізнесу, і виділяти Вас серед конкурентів своїм професіоналізмом, креативом, а також приведе нових партнерів, клієнтів до Вашого бізнесу.

ПРОСЛУХАТИ ПРИКЛАДИ НАШИХ АУДІОРОЛИКІВ!

       Оплата Вашої рекламної компанії можлива через: visa / mastercard, приват 24, термінали Приватбанку, безготівкова форма оплати для юридичних осіб в головному розділі «оплата» нашого офіційного сайту BIZNESSTAR-CONCERT.ORG.UА

Реклама на радіо Люкс ФМ в Кременчуці; реклама на радіо Пятница в Кременчуці; реклама на Наше радіо в Кременчуці; реклама на радіо Максимум в Кременчуці; реклама на радіо Авторадио в Кременчуці; реклама на радіо Ретро ФМ в Кременчуці; реклама на радіо Мелодія в Кременчуці; реклама на радіо Русском радио в Кременчуці; реклама на радіо KISS FM в Кременчуці;Реклама на радио Люкс ФМ в Кременчуге; реклама на радио Пятница в Кременчуге; реклама на Наше радио в Кременчуге; реклама на радио Максимум в Кременчуге; реклама на радио Авторадио в Кременчуге; реклама на радио Ретро ФМ в Кременчуге; реклама на радио Мелодия в Кременчуге; реклама на радио Русском радио в Кременчуге; реклама на радио KISS FM в Кременчуге; реклама на радио ENERGY в Кременчуге; реклама на радио Xит ФМ в Кременчуге; реклама на радио Шансон в Кременчуге; реклама на радіо ENERGY в Кременчуці; реклама на радіо Xит ФМ в Кременчуці; реклама на радіо Шансон в Кременчуці;Реклама на радіо Люкс ФМ в Сумах; реклама на радіо Пятница в Сумах; реклама на Наше радіо в Сумах; реклама на радіо Максимум в Сумах; реклама на радіо Авторадио в Сумах; реклама на радіо Ретро ФМ в Сумах; реклама на радіо Мелодія в Сумах; реклама на радіо Русском радио в Сумах; реклама на радіо KISS FM в Сумах; реклама на радіо ENERGY в Сумах; реклама на радіо Xит ФМ в Сумах; реклама на радіо Шансон в Сумах;Реклама на радио Люкс ФМ в Сумах; реклама на радио Пятница в Сумах; реклама на Наше радио в Сумах; реклама на радио Максимум в Сумах; реклама на радио Авторадио в Сумах; реклама на радио Ретро ФМ в Сумах; реклама на радио Мелодия в Сумах; реклама на радио Русском радио в Сумах; реклама на радио KISS FM в Сумах; реклама на радио ENERGY в Сумах; реклама на радио Xит ФМ в Сумах; реклама на радио ШансоСумах; Реклама на радіо Люкс ФМ в Полтаві; реклама на радіо Пятница в Полтаві; реклама на Наше радіо в Полтаві; реклама на радіо Максимум в Полтаві; реклама на радіо Авторадио в Полтаві; реклама на радіо Ретро ФМ в Полтаві; реклама на радіо Мелодія в Полтаві; реклама на радіо Русском радио в Полтаві; реклама на радіо KISS FM в Полтаві; реклама на радіо ENERGY в Полтаві; реклама на радіо Xит ФМ в Полтаві; реклама на радіо Шансон в Полтаві; Реклама на радио Люкс ФМ в Полтаве; реклама на радио Пятница в Полтаве; реклама на Наше радио в Полтаве; реклама на радио Максимум в Полтаве; реклама на радио Авторадио в Полтаве; реклама на радио Ретро ФМ в Полтаве; реклама на радио Мелодия в Полтаве; реклама на радио Русском радио в Полтаве; реклама на радио KISS FM в Полтаве; реклама на радио ENERGY в Полтаве; реклама на радио Xит ФМ в Полтаве; реклама на радио Шансон в Полтаве.

Заказывайте полиграфию, широкоформатную печать, сувенирную продукцию, печать на одежде, рекламу на радио, по самым выгодным ценам в Украине! Бесплатная доставка по всей Украине!

г. КИЕВ

НАШЕ ПРОИЗВОДСТВО / ОФИС :

адрес: г. Киев, ул. Салютная 7 / 1. 

телефон: +38 (050) 60-25-148 

e-mail: pr.biznesstar@gmail.com

скайп: pa_biznesstar

сайт: biznesstar-concert.org.ua

г. ДНЕПР

НАШЕ ПРОИЗВОДСТВО / ОФИС :

адрес: г. Днепр, пр. Гагарина 67.

телефон: +38 (050) 60-25-148  

e-mail: pr.biznesstar@gmail.com

скайп: pa_biznesstar

сайт: biznesstar-concert.org.ua

г. АЛЕКСАНДРИЯ

НАШ ФИЛИАЛ :

г. Александрия, пр. Соборный 77. 

телефон: +38 (050) 60-25-148

e-mail: pr.biznesstar@gmail.com

скайп: pa_biznesstar

сайт: biznesstar-concert.org.ua

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…